Pro-ana

Znajdujesz się na stronie przeznaczonej dla osób z zaburzeniami odżywiania oraz osobami chcącymi popasć w anoreksję. Na wstępie chcemy poinformować, że nie promujemy takiego stylu życia. Stosujemy tutaj niekonwencjonalne metody odchudzania, często odbiegające od norm. Rejestrując się u nas, zrozumiałaś/eś treść tego komunikatu i jednocześnie akceptujesz zasady panujące na forum.

TRWA NABÓR!
Start forum nastąpi, gdy będzie ponad 50 zarejestrowanych osób!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2014-10-26 10:30:36

 Sweetheart

Nowy użytkownik

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 2014-10-26
Posty: 3
Punktów :   

hej

- wiek 18lat
- waga i wzrost 55kg i 168cm
- od kiedy się odchudzasz od 12 roku życia
- opowiedz krótko o swoich zaburzeniach odżywiania Moje zaburzenia zaczęły się w wieku 12lat, kiedy wszystkie dziewczyny były piękne i chude, a ja czułam się jak słoń. Tak przynajmniej wtedy myślałam. Zaczęłam od głodówek. Chudłam i byłam dumna. Kiedy doszłam do wagi poniżej 43 kg wylądowałam w szpitalu. Po około miesiącu wyszłam ze szpitala z wagą ok. 50 kg. Uważałam że to stanowczo za dużo. Kawa to był mój start potem liśc sałaty. Znowu chudłam i słabłam. Po krótkim czasie zauważyli to rodzice i zaczęło się. Dąże do wagi 45 kg.  Dodam że nie mam konkretnej diety...ograniczam kalorię i wszystko zapisuję w dzienniczku, ćwiczę, biegam.
- skąd wiesz o forum z pinger
- dlaczego chcesz dołączyć Szukam kogoś kto mnie zrozumie, pomoże,wysłucha czasem gdy trzeba da kopniaka w tyłe
- dlaczego sądzisz, ze tu pasujesz Jestem szczerą i sympatyczną chodź zamkniętą w sobie dziewczyną . Dam z siebie wszystko - czas, przyjaźń, dobre rady, wsparcie. Możecie na mnie liczyć.

Pozdrawiam


"Ludzka siła wyrasta ze słabości"
"Jeśli chcesz coś poznać, zanurz się tym cały bez namysłu"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.server-wymiataczy.pun.pl www.bakuganyelblaga.pun.pl www.saar.pun.pl www.ostrza1410.pun.pl www.pmp.pun.pl