Pro-ana

Znajdujesz się na stronie przeznaczonej dla osób z zaburzeniami odżywiania oraz osobami chcącymi popasć w anoreksję. Na wstępie chcemy poinformować, że nie promujemy takiego stylu życia. Stosujemy tutaj niekonwencjonalne metody odchudzania, często odbiegające od norm. Rejestrując się u nas, zrozumiałaś/eś treść tego komunikatu i jednocześnie akceptujesz zasady panujące na forum.

TRWA NABÓR!
Start forum nastąpi, gdy będzie ponad 50 zarejestrowanych osób!

#1 2014-10-09 14:12:01

SkinI'Min

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-10-09
Posty: 1
Punktów :   

hej :)

wiek  15 lat
waga +/- 61 kg
wzrost 178 cm
Chcę zacząć się odchudzać i znaleźć swój świat.
Może opowiem nie o moich zaburzeniach (bo tak poważnie nie jest) ale o moich grzechach: 
-nie jem śniadań
-po szkole jestem mega głodna i rzucam się na jedzenie
-często ciągnę to pochłanianie jedzenia do późnego wieczoru
-często nie chce mi się zabrać za ćwiczenia
-przez kilka miesięcy na zmianę robiłam głodówki i 'napady'
Ale nie wiem dlaczego to robiłam. Nie zależało mi żeby schudnąć, po prostu chyba chciałam zwrócić na siebie uwage, ale już mi na tym nie zależy.
O forum wiem z pingera.
Chciałabym do was dołączyć, żeby mieć wsparcie i żebyście wy mogły je ode mnie dostać. Chciałabym pomóc w stworzeniu tutaj pro-ana rodziny, bo wiele z nas nie ma przyjaciół. A my jesteśmy bardzo podobne do siebie. :)
Mam nadzieje, ze mnie przyjmiecie i mi pomożecie odpowiednio zabrać się za diete. :)

Offline

 

#2 2014-10-13 06:44:16

Elizabethen

Administrator

Zarejestrowany: 2014-09-02
Posty: 8
Punktów :   

Re: hej :)

Jesteś pewna że właśnie tego chcesz? Sama napisałaś że chodziło ci wcześniej o zwrócenie na siebie uwagi...
Tak czy siak, witam na forum

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mroczni.pun.pl www.admlazarski.pun.pl www.gila1b.pun.pl www.crazypeopleintercorporate.pun.pl www.topeleven.pun.pl