Pro-ana

Znajdujesz się na stronie przeznaczonej dla osób z zaburzeniami odżywiania oraz osobami chcącymi popasć w anoreksję. Na wstępie chcemy poinformować, że nie promujemy takiego stylu życia. Stosujemy tutaj niekonwencjonalne metody odchudzania, często odbiegające od norm. Rejestrując się u nas, zrozumiałaś/eś treść tego komunikatu i jednocześnie akceptujesz zasady panujące na forum.

TRWA NABÓR!
Start forum nastąpi, gdy będzie ponad 50 zarejestrowanych osób!

#1 2014-10-07 22:42:13

Nisshoku

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-10-07
Posty: 1
Punktów :   

Witam c:

Wiek - 15
Waga - Najwyższa 71 kg, obecnie 64 kg przy wzroście 162
Staram się schudnąć odkąd pamiętam. Nigdy nie lubiłam siebie, swojego ciała. Zaczęło się od zwyczajnej, zdrowej diety, lecz efekty były okropnie małe. Nie wiedziałam co mam już robić, do tego doszły mi problemy w domu, szkole, przez co zaczęłam jeść więcej. I znowu przytyłam. Nie mogłam już na siebie patrzeć, gdy tylko przechodziłam obok lustra odwracam głowę. Zresztą, nadal tak robię. Zaczęłam stosować głodówki, ćwiczę aż do wyczerpania, jem bardzo mało, najwyżej jakieś 300-400 kcal dziennie, ale zdarza się mniej. Niestety mam takie dni gdy nie mogę się powstrzymać i jem ile mogę. Ale zwykle kończy się to wyrzutami sumienia i prawie wszystko potrafię zwymiotować. Nie mogę już niczego zjeść bez wyrzutów sumienia. Zawsze myślę, że gdybym tego nie zjadła byłoby lepiej. Owszem, schudłam, ale moja wymarzona waga to 40 kg. I zamierzam dążyć do mojego celu. Zarejestrowałam się na tym forum ponieważ szukam wsparcia, sama też dam go ile mogę.

Offline

 

#2 2014-10-08 07:24:35

Elizabethen

Administrator

Zarejestrowany: 2014-09-02
Posty: 8
Punktów :   

Re: Witam c:

Witaj na forum
Możesz pisać swój pamiętnik, dawać porady, ogólnie być aktywną - ale nie wymagam tego od Ciebie puki nie będzie piędziesieciu użytkowników.

Mam nadzieje że miło się będziesz u nas czuć i dążyć do wymarzonego celu

Myślę że każda z nas ma takie dni, kiedy kontrola jest utracona...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bakuganyelblaga.pun.pl www.pmp.pun.pl www.saar.pun.pl www.ostrza1410.pun.pl www.server-wymiataczy.pun.pl