Pro-ana

Znajdujesz się na stronie przeznaczonej dla osób z zaburzeniami odżywiania oraz osobami chcącymi popasć w anoreksję. Na wstępie chcemy poinformować, że nie promujemy takiego stylu życia. Stosujemy tutaj niekonwencjonalne metody odchudzania, często odbiegające od norm. Rejestrując się u nas, zrozumiałaś/eś treść tego komunikatu i jednocześnie akceptujesz zasady panujące na forum.

TRWA NABÓR!
Start forum nastąpi, gdy będzie ponad 50 zarejestrowanych osób!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2014-10-06 18:34:58

Angelina

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-10-05
Posty: 1
Punktów :   

Przedstawienie :)

1. Mam 18 lat
2. Ważę 55 kg i mam 156 wzrostu
3. Tak porządnie odchudzam się od lipca 2014
4. Od końca marca zaczęła mi towarzyszyć przy odchudzaniu koleżanka Any-Mia. w ostatnich mies nawet jest bliżej niż Ana. NIe jem a gdy zjem wiem ,że mogę liczyć na nią,bo przecież chudość to najlepsze co może być *.*
5. Koleżanka mi poleciła:P Trzeba to forum laski rozkręcić! *.*
6. Chcę dołączyć,bo wiem,że forum to cudowna motywacja do odchudzania,można się dowiedzieć nowych metod w dążeniu do byciu chudą,motywacja w grupie jest lepsza!
7. Myślę,że pasuję tu ponieważ Ana i Mia są częścią mojego życia,pragnę być chuda i zrobię wszystko by być taką. Jeśli się nie jest chudym jest się niczym,trzeba dążyć do perfekcji co właśnie robię. No i oczywiście poznać inne dziewczyny,które dążą do tego samego i się wspierać w dążeniu do perfekcji *.*

Offline

 

#2 2014-10-06 20:15:30

Elizabethen

Administrator

Zarejestrowany: 2014-09-02
Posty: 8
Punktów :   

Re: Przedstawienie :)

Witaj na forum

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sesjeonline.pun.pl www.ostrza1410.pun.pl www.saar.pun.pl www.bakuganyelblaga.pun.pl www.server-wymiataczy.pun.pl