Pro-ana

Znajdujesz się na stronie przeznaczonej dla osób z zaburzeniami odżywiania oraz osobami chcącymi popasć w anoreksję. Na wstępie chcemy poinformować, że nie promujemy takiego stylu życia. Stosujemy tutaj niekonwencjonalne metody odchudzania, często odbiegające od norm. Rejestrując się u nas, zrozumiałaś/eś treść tego komunikatu i jednocześnie akceptujesz zasady panujące na forum.

TRWA NABÓR!
Start forum nastąpi, gdy będzie ponad 50 zarejestrowanych osób!

#1 2014-11-06 11:32:01

 zdobyta

Nowy użytkownik

Skąd: Polska
Zarejestrowany: 2014-11-06
Posty: 2
Punktów :   

Heej ;)

Mam 18 lat .
  Ważę 55 kg przy wzroście 166 cm .
  Odchudzam się od maja 2014 roku .
  Stosowałam kilkakrotnie głodówki , które kończyły się niepowodzeniem , bo dwóch lub nawet jednym dniu nie potrafiłam pohamować się od jedzenie . Dopadało mnie ono , a ja je...
  O forum dowiedziałam się ze strony : http://www.pinger.pl/szukaj/po_tagu/?t=Pro-ana 
  Chcę dołącz , bo wiem , że nie będę w tym sama . Łatwiej będzie osiągnąć mi cel jaki jest zrzucenie 5 kg .
  Według mnie , pasuję do tego forum , grupy . Odnajdę tutaj ludzi ,którzy również miewają podobne problemy do moich . Forum będzie dla mnie motywacją .


not fat but not thin ...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.saar.pun.pl www.bakuganyelblaga.pun.pl www.sesjeonline.pun.pl www.server-wymiataczy.pun.pl www.pmp.pun.pl