Pro-ana

Znajdujesz się na stronie przeznaczonej dla osób z zaburzeniami odżywiania oraz osobami chcącymi popasć w anoreksję. Na wstępie chcemy poinformować, że nie promujemy takiego stylu życia. Stosujemy tutaj niekonwencjonalne metody odchudzania, często odbiegające od norm. Rejestrując się u nas, zrozumiałaś/eś treść tego komunikatu i jednocześnie akceptujesz zasady panujące na forum.

TRWA NABÓR!
Start forum nastąpi, gdy będzie ponad 50 zarejestrowanych osób!

#1 2014-11-05 17:39:39

amanda 222

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-11-05
Posty: 1
Punktów :   

Hej

Moja waga to 52 kg przy wzroście 163 cm.
Odchudzam się od 12 roku życia. Kiedyś była po prostu dieta i jednodniowe głodówki - jakże się cieszyłam kiedy szybko zaczęłam chudnąć! Niestety potem przytyłam 2kg...3kg.. w końcu uzbierało się z powrotem 13 kg Odkąd pamiętam byłam stanowczo za gruba. Nie pasowałam do innych dziewczyn. One - ucieleśnienie ideału; piękne, miały branie, zadowolone z życia, ja - słoń, wielki ciężki, obrzydliwy słoń.
Od dłuższego czasu mdli mnie na sam widok jedzenia, nie wspominają już o zapachu. Mam po prostu momentalnie odruch wymiotny i bóle brzucha.
Jem zwykle do 200 kcal i staram się ćwiczyć w miarę możliwości.
Dążę do bycia idealną. Wyznaję zasadę, że nie można być "za chudą".
Zarejestrowałam się na forum, ponieważ szukam wsparcia w dążeniu do swojego celu. Sama też wiele go dam, bo wiem, że to czasem bardzo pomaga.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.saar.pun.pl www.ostrza1410.pun.pl www.bakuganyelblaga.pun.pl www.pmp.pun.pl www.sesjeonline.pun.pl